Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

CAD Designer | Vhodné pro absolventy

Pokud jste čerstvý absolvent technického nebo strojírenského vzdělání, přidejte se k nám na pozici CAD Designer. Nabízíme možnost získat mnoho zkušeností v prostředí známého nadnárodního výrobního závodu.

Náplň práce:

Vytváření všeobecných a výrobních výkresů pomocí 3D modelovacího CAD softwaru.
Spolupráce s kolegy z oddělení Nákupu, Řetězce dodávek, Výroby, Kvality a Inženýrství za účelem poskytování technické podpory.
Vytváření a zdokonalování specifikací existujících výrobků nebo nových konstrukcí za účelem vytvoření příslušných dokumentů potřebných ve výrobním prostředí.
Návrh designu a konstrukce standardních a upravených výrobků na denní bázi.
Navrhování změn pro optimalizaci procesů a snížení nákladů.
Spolupráce s obchodními jednotkami za účelem řešení výzev vznikajících ve výrobním závodě.

Požadavky:

Absolvent technického nebo strojírenského středního odborného vzdělání.
Zkušenosti s technickým kreslením a designem, 3D CAD modelování.

Dobrá znalost Unigraphics, Solidworks, SolidEdge.
Angličtina B1.