Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

Financial Controller

Hledáte práci, která Vám přinese každodenní výzvy v dynamickém a progresivním prostředí?

Jste odborníkem na finanční analýzy a chcete využít své dovednosti v rámci rostoucí společnosti?

Připojte se k nám a staňte se klíčovým hráčem ve finančním řízení, kde budete mít možnost aktivně přispívat ke zdokonalování procesů a strategií firmy!

Co Vás čeká:

·       příprava budgetu a analýza odchylek s cílem optimalizovat náklady a zvýšit efektivitu

·       kontrola nabídkových kalkulací

·       podpora CIP

·       kontrola, analýza a vyhodnocení finančních výsledků

·       ad-hoc reporty

Požadujeme:

·       orientaci v účetních výkazech

·       prokazatelné zkušenosti ve finančním sektoru

·       schopnost komunikace v AJ na denní bázi

·       schopnost strategického a koncepčního myšlení

Nabízíme:

·       motivující finanční ohodnocení dle zkušeností (70 - 80.000Kč/měs.)

·       spoluúčast na nových projektech

·       možnost občasné práce z domova

·       benefitní program

·       5 týdnů dovolené