Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

Cost planner (technicko-ekonomická pozice)

Co Vás čeká?!

  • pozice zasazená do HQ Operations – zaměření na ČR, Francii a další země
  • spolupráce s projektovými týmy – analýza nákladů technologického procesu a technických specifik projektu a návrhy na snížení nákladů
  • specifikace nákladů na nové výrobní projekty
  • vyhodnocení nákladů na nové projekty (po technické stránce)
  • tvorba a hodnocení akčního plánu
  • spolupráce s oddělení neustálého zlepšování na hodnocení jejich návrhů
  • podpora dalších oddělení v otázce technicko-ekonomické analýzy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici nebo v oblasti technického nákupu, designu, procesního engineeringu apod.
  • AJ – plynulá komunikace (B2/C1) – nadřízený v zahraničí + pozice je situována globálně
  • dobrá znalost Excel
  • výhodou bude znalost SAPu

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Plzeň
  • možnost 2x týdně home office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • 13. mzda, osobní ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • odměna za odpracovaná léta
  • příspěvek na jazykové kurzy