Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

Provozní elektrikář-ka

NABÍZÍME:

  • motivující finanční ohodnocení
  • dlouhodobá spolupráce na HPP!
  • 25 dní dovolené
  • bonusy
  • příspěvek na stravu
  • benefitní program dle kolektivní smlouvy (nízkonákladové mobilní tarify, bezúročná půjčka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní připojištění, příspěvek na sportovní aktivity a jiné volnočasové aktivity)
  • možnost profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • místo výkonu práce: Brno

NÁPLŇ PRÁCE:

  • přípravné a pomocné práce při zajišťování a odstraňování závad na elektrických zařízeních.
  • přípravné a pomocné práce při opravách a údržbě elektrických strojů a zařízení

POŽADUJEME:

  • zkoušku odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb.
  • zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci, manuální obratnost
  • ukončené vzdělání SOU/SŠ
  • praxe s opravou a údržbou výrobních strojů výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu