Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

ÚČETNÍ Brno

date 24 04 2024

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-Město

  • Sektor

    Účetnictví/audit

  • Pracovní pozice

    Finanční služby / Správa majetku

  • Pobočka

    Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Máte praxi na dané pozici, baví Vás i analyzování ekonomických dat. Excel, anglický jazyk popř. italský ovládáte na dobré úrovni? Pokud si odpovídáte na vše ano, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komplexní zodpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou a předpisy, účtování agendy majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů aj.
  • kompletní příprava měsíčních závěrek a příprava ročních závěrek
  • tvorba účetní metodiky, její soulad s platnými účetními předpisy a její implementace
  • analýzy ekonomických dat, příprava podkladů pro finanční plán, spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • v případě pověření jednání s finančními institucemi a úřady

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • praxe na pozici samostatné účetní či vedoucí obdobné pozici
  • komplexní znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
  • znalost daňových zákonů a souvisejících předpisů
  • praktické zkušenosti s komplexním finančním výkaznictvím
  • výborná znalost práce s PC (MS Office – především MS Excel)
  • (praktická komunikativní) znalost angličtiny
  • znalosti finančních procesů, controllingu, analýz

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v silné a stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • samostatnou a různorodou práci s možností odborného růstu
  • práce na plný úvazek
  • firemní notebook, 5 týdnů dovolení, bonusy...

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa