Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

SAMOSTATNÝ PROJEKTANT

date 22 04 2024

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Pardubický kraj, Vysoké Mýto - Město

  • Sektor

    Bezpečnostní

  • Pracovní pozice

    Řízení projektů/programů

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Hledáme Projektanta SHZ (stabilní hasicí zařízení)

Jaká bude náplň Tvé práce?

• Projekční práce v AutoCAD 2010 a vyšší
• práce ve SpriCAD (hydraulické výpočty)
• Tvorba mat. kusovníků/výkazu výměr pro logistiku a výrobu (prefabrikace)
• Autorský a technický dozor při realizacích SHZ na stavbách apod.
• Zpracování projekční dokumentace

Co očekáváme?

• Min. SŠ vzdělání technického směru
• Chuť pracovat s vyspělým technickým produktem
• Pokročilá znalost technického kreslení v AutoCAD podmínkou
• Znalost SpriCAD ev. HydraCAD vítanou výhodou
• Časovou flexibilitu (občasně i v terénu a na stavbách)
• Technické a prostorové cítění
• Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
• Znalost anglického jazyka vítána
• Ochota k cestování
• Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

• Zajímavé platové podmínky dle praxe
• Přátelskou firemní kulturu
• Možnost uplatnění zkušeností
• Další rozvoj v rámci společnosti
• Systém firemních benefity

Nabízíme příležitost rozvíjet své zkušenosti při práci se špičkovým produktem jak ostříleným projektantům, tak i začínajícím projektantům na juniorské pozici.
Rádi přivítáme i šikovné absolventy.

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa