Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

MANAŽER KVALITY

date 15 05 2023

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Bor

  • Sektor

    Automobilový průmysl

  • Pracovní pozice

    Střední a vrcholový management

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Co Vás čeká?!

·         komplexní vedení odd. kvality ve 2 závodech – přímé vedení 4 lidí (vedoucí + manažer kvality druhého závodu), nepřímo až 50 zaměstnanců

·         zodpovědnost za procesní audity, audity výrobků, zákaznické audity – plánování, provedení, dokumentace

·         zastřešení nových projektů v rámci kvality – převod předsérie/SOP

·         zpracování analýz, hodnocení kvalitativních ukazatelů

·         implementace skupinových požadavků a procesů na kvalitu do lokálního závodu

·         příprava podkladů pro reporting nadřízeným (Group Quality Manager)

Požadujeme:

·         SŠ technické vzdělání

·         praxe na vedoucí/manažerské pozici v automotive kvalitě (min. 3 roky)

·         znalost nástrojů a norem kvality (IATF 16949, VDA, PPAP, APQP a další)

·         NĚMČINA nebo ANGLIČTINA na komunikativní úrovni (denní komunikace se zákazníkem i centrálou)

A nabídka pro Vás!

·         místo výkonu práce: Bor u Tachova

·         služební automobil i k soukromým účelům

·         25 dní dovolené

·         13. mzda

·         věrnostní odměny

·         příspěvek na penzijní připojištění

·         závodní stravování

·         kvartální bonusy

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa