Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Řidič kamionové dopravy - denní návrat domů

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Nýřany

  • Sektor

    Distribuce a logistika

  • Pracovní pozice

    Přepravy

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Popis

Co Vás čeká?!

  • KRÁTKÉ TRASY – DENNĚ SE VRACÍTE DOMŮ – noční přepravy pouze ve výjimečných případech (s příplatkem)
  • pokud budete mít za měsíc méně přeprav, tak se mzda doplácí – nejste závislý na počtu přeprav
  • cesty „na otočku" do Regensburgu, Lipska, Mnichova apod.
  • možnost i zkráceného pracovního úvazku

Požadujeme:

  • řidičský průkaz C+E
  • profesní průkaz
  • výpis z rejstříku trestů

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Nýřany nebo Bor u Tachova
  • čistá mzda minimálně 40.000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • diety dle zákona + 40% navýšení
  • příspěvek na dopravu k pobočce (pokud více než 20 km)
  • bonus za doporučení nového zaměstnance

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa