Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

FINANČNÍ ÚČETNÍ - STŘÍBRSKO

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Stříbro

  • Sektor

    Sklářský průmysl

  • Pracovní pozice

    Finanční služby / Správa majetku

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Popis

Co Vás čeká?!

  • účtování účetních operací v rámci finančního účetnictví
  • zodpovědnost za finanční účetnictví společností s ručením omezeným
  • zúčtovávání a kontrola dodavatelských faktur – např. dodání materiálu, výkony služeb, investice, dopravní faktury...
  • DPH – přiznání, kontrolní hlášení
  • spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
  • archivace účetních dokladů
  • vedení pomocné pokladní evidence
  • sestavení roční účetní závěrky
  • komunikace a spolupráce s daňovým poradcem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
  • prokazatelná praxe v oblasti financí
  • velkou výhodou praxe z výrobních společností
  • zkušenost se systémem Helios výhodou
  • znalost AJ/NJ výhodou není podmínkou
  • dobrá znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost

A nabídka pro Vás!

  • Místo pracoviště - Stříbrsko
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • odpovídající finanční hodnocení
  • 13.plat a 14.plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní pojištění
  • stravenkový paušál

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa