Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Operátor výroby

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha 10-Dolní Měcholupy

  • Sektor

    Výrobní

  • Pracovní pozice

    Výroba / Provoz

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Popis

Náplň práce:

  • Řízení a obsluha strojů, strojního zařízení a výrobních linek.
  • Tažení drátu Al, Cu, lanování, výroba lan.
  • Izolování vodičů, splétání výplně kabelů.
  • Obalování kabelových duší.
  • Pancéřování kabelových duší, oplášťování kabelů.
  • Obsluha kabelářských linek, nastavení a seřízení strojů linek (extruderů, odtahů, navijáků, odvijáků, přadáků), pomocné práce.

Požadavky:

  • Dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík.
  • Předchozí zkušenosti z výroby jsou velkou výhodou.
  • Manuální zručnost.
  • Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci.

*Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Práci s moderní výrobní technologií.
  • Dobré finanční ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na závodní stravování, stravenky.
  • Multisport karta.
  • Prémiový systém.

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa