Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Provozní elektrikář (m/ž)

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Chlumčany

  • Sektor

    Keramický

  • Pracovní pozice

    Výroba / Provoz

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Popis

Náplň práce:

 ·      instalace, údržba a opravy elektrických systémů

·       spolupráce na udržení plynulého provozu zařízení

·       minimalizace výpadků výroby

·       pravidelná preventivní údržba

 Požadavky:

 ·      SOU/SŠ elektrotechnického směru

·       platná zkouška dle NV 194/2022 (vyhl.50/78) § 6

·       alespoň minimální praxi v oboru

·       schopnost pracovat ve směnném provozu

  Firma nabízí:

 ·      mzdu ve výši 40 000 - 50 000 Kč/měs. plus kvalifikační příplatek

·       nadstandartní příplatky nad rámec zákona

·       13. plat a garanci růstu mzdy

·       zaměstnanecké benefity

·       příspěvek na penzijní a životní pojištění

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa