Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Skladník s VZV

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Kopřivnice

  • Sektor

    Automobilový průmysl

  • Pracovní pozice

    Logistika / Skladování

  • Pobočka

    Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

Popis

Požadujeme:
 ●  zkušenosti ve skladu - obsluha VZV (není nutné mít platný průkaz na VZV)
 ●  základní znalost MS Office
 ●  spolehlivost a pečlivost
 ●  ochotu práce ve 3směnném provoze

Nabízíme:
 ●  mzdu až 27.000 Kč
 ●  závodní stravování (oběd za cca 35 Kč)
 ●  dovolenou ve výší 25 dnů
 ●  příplatky za směnnost
 ●  příjemný a přátelský kolektiv
 ●  nástup ihned
 ●  možnost převodu do kmenového stavu společnosti
 ●  práci na HPP

Náplň práce:
 ●  manipulace s materiálem na vstupu a výstupu v rámci skladu
 ●  práce na VZV

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis.

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Neobsazená místa
1
Typ smlouvy
Agenturní zaměstnávání (Temporary Help)

Mapa