Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Specialista zákaznické podpory (m/ž)

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Bor

  • Sektor

    Distribuce a logistika

  • Pracovní pozice

    Služby zákazníkům

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Popis

Co Vás čeká?!

·       poskytování zákaznického servisu prostřednictvím emailu, telefonu, sociálních sítí

·       řešení žádostí zákazníků týkajících se zásilek, plateb, stížností, vrácení zboží či informací o produktech

·       pomoc zákazníkům s užitečnými tipy a doporučeními pro efektivní využití našich služeb a produktů

·       komunikace v anglickém a německém jazyce

Požadujeme:

·       plynulou znalost anglického a německého jazyka

·       umění efektivní komunikace

·       umění řešit problémy pod stresem

·       předchozí zkušenost ze zákaznického servisu výhodou

·       znalost MS office

A nabídka pro Vás!

·       možnost home office.

·       možnost částečného úvazku.

·       aktivní využívání cizích jazyků

·       5 týdnů dovolené.

·       příspěvek na stravování.

·       osvěžení na pracovišti - káva, čaj, ovoce

·       neformální pracovní prostředí.

·       firemní akce

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa