Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Systémový koordinátor

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Plzeň

  • Sektor

    Výrobní

  • Pracovní pozice

    Inženýrství / plánování

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Popis

Co Vás čeká?!

·         dohled nad oblastí continuous improvement (neustálé zlepšování) - vytváření standardů, koordinace změnového řízení

·         analýza procesních úkonů ve výrobě, logistice

·         provádění kontrol na pracovišti a spolupráce při auditech

·         zodpovědnost za revize strojního zařízení

·         ve spolupráci s externí firmou budete zajišťovat dodržování BOZP a PO

·         odpadové a olejové hospodářství

Požadujeme:

·         SŠ technické vzdělání a odpovídající praxe NEBO VŠ technické vzdělání bez praxe

·         šanci dostane i juniorní kandidát či absolvent VŠ, který zná prostředí výrobních firem (alespoň částečná praxe při studiu)

·         AJ na komunikativní úrovni – denní využití

·         aktivní, energetický člověk

·         zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

A nabídka pro Vás!

·         místo výkonu práce: Plzeň-město (Borská pole – vedle firmy Safran Cabin)

·         dobrá dopravní dostupnost MHD

·         20 dní dovolené + 4 dny sickdays

·         stravenkový paušál

·         příspěvek na penzijní připojištění

·         odměny za pracovní výročí

·         kvartální bonus – dle hospodaření firmy

·         bezplatné jazykové kurzy

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa