IT support

date 26 01 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Bor U Tachova

  • Sector

    Distributions and Logistics

  • Job role

    Technology / IT

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Description

Co Vás čeká?!

  • L1 support koncových uživatelů
  • zpracování help desk požadavků
  • instalace veškerého HW v kancelářích
  • aktualizace systémů, správa firemního softwaru
  • spolupráce mezi pobočkami
  • správa Active Directory
  • účast při zaváděních nových systémů, HW

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na pozici IT specialisty – alespoň 1 rok
  • znalost Active Directory, Windows serverů
  • komunikativní němčina – budete hovořit s kolegy ze zahraničí
  • ŘP sk. B

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Bor u Tachova
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost částečného home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nadstandartní dovolená + sick days
  • jazykové kurzy

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

IT support

Date
26/01/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Co Vás čeká?!L1 support koncových uživatelůzpracování help desk požadavkůinstalace veškerého HW v kanceláříchaktualizace systémů, správa firemního softwaruspolupráce mezi pobočkamispráva...

IT architekt - možnost home office

Date
26/01/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Co Vás čeká?!implementace a správa IT systémůnávrh nové IT architektury – automatizace opakujících se činnostíprogramování konceptu, testovací fáze, implementace do reálného...