Provozní elektrikář (m/ž)

date 25 02 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Chlumčany

  • Sector

    Ceramic

  • Job role

    Production

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Description

Náplň práce:

 ·      instalace, údržba a opravy elektrických systémů

·       spolupráce na udržení plynulého provozu zařízení

·       minimalizace výpadků výroby

·       pravidelná preventivní údržba

 Požadavky:

 ·      SOU/SŠ elektrotechnického směru

·       platná zkouška dle NV 194/2022 (vyhl.50/78) § 6

·       alespoň minimální praxi v oboru

·       schopnost pracovat ve směnném provozu

  Firma nabízí:

 ·      mzdu ve výši 40 000 - 50 000 Kč/měs. plus kvalifikační příplatek

·       nadstandartní příplatky nad rámec zákona

·       13. plat a garanci růstu mzdy

·       zaměstnanecké benefity

·       příspěvek na penzijní a životní pojištění

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
25/02/2024
Location
Sector
Ceramic
Job role
Production
Branch
Náplň práce: ·      instalace, údržba a opravy elektrických systémů·       spolupráce na udržení plynulého provozu zařízení·       minimalizace výpadků výroby·       pravidelná...

Vedoucí elektroúdržby (m/ž)

Date
25/02/2024
Location
Sector
Ceramic
Job role
Production
Branch
Náplň práce: ·       koordinace a řízení týmu elektroúdržby·       zajištění bezproblémového provozu elektrotechnických systémů ve výrobním závodě·       plánování, organizace a dohled...