SAP specialista (m/ž)

date 25 02 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Plzeň

  • Sector

    Ceramic

  • Job role

    Technology / IT

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Description

Náplň práce:

·       pro jednotlivé oblasti – DMS, QM, WF nebo logistické moduly SD, LE, MM, PP, WMS

·       provádění analýz a řešení požadavků v mezinárodním prostředí

·       hodnocení a navrhování procesních inovací

·       implementace nových postupů a úpravy systému podle schválených konceptů

·       podpora a další rozvoj aplikace SAP

·       práce na scénářích integrace

·       poskytování poradenství a školení uživatelů

Požadavky:

·       pokročilá znalost anglického jazyka, schopnost komunikovat na obchodní úrovni

·       praktické zkušenosti s používáním SAP v mezinárodním prostředí

·       zkušenosti s přizpůsobením a správou nejlépe dvou modulů SAP

·       řidičský průkaz skupiny B

Firma nabízí:

·       finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem (platové rozpětí 50 - 100.000 Kč/měs.)

·       pozice je vhodná i pro SAP KEY USERY ovládající jeden modul

·       možnost HOME OFFICE

·       individualizovaný adaptační plán

·       široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

·       možnost profesionálního a osobního rozvoje

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
25/02/2024
Location
Sector
Ceramic
Job role
Branch
Náplň práce: ·       pro jednotlivé oblasti – DMS, QM, WF nebo logistické moduly SD, LE, MM, PP, WMS·       provádění analýz a řešení požadavků v mezinárodním prostředí·       hodnocení...