Senior Inženýr zákaznické kvality

date 15 09 2023
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Central Bohemian Region, Beroun

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Quality Control

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Description

Náplň práce:

•       Kontrola dodržování výrobních norem

•       Koordinace směnových auditorů kvality (metodické vedení)

•       Stanovování cílů a KPI kvality

•       Řešení stížností zákazníků, správa reklamací, práce na preventivních a nápravných opatřeních

•       Školení operátorů, práce na auditech

•       Prezentace výsledků kvality

•       Práce s dokumentací kvality, kontrolními plány, kartami, celkovými plány kvality

•       Zlepšování procesů kvality, optimalizace

•       Účast na zákaznických a certifikačních auditech

•       Účast na implementaci výroby nových projektů

Požadavky:

•       SŠ/VŠ vzdělání – ideálně elektrotechnického směru (není podmínkou)

•       Prokazatelná praxe v oboru kvality ve výrobní společnosti (automotive výhodou)

•       Znalost nástrojů kvality - FMEA, kontrolní plán, PPAP, QRQC, 8D, 5 PROČ, KAIZEN

•       Zkušenosti v oblasti ISO 9001: 2015 nebo IATF 16949

•       Znalost MS Office, SAP

•       Zkušenosti s interními audity

•       Komunikativní znalost angličtiny nutností (pravidelná komunikace Francie/Holandsko) + čeština

•       Čtení technické dokumentace

•       Řidičský průkaz a ochota cestovat až 5% (nárazově)

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
15/09/2023
Location
Sector
Job role
Branch
Náplň práce:•       Kontrola dodržování výrobních norem•       Koordinace směnových auditorů kvality (metodické vedení)•       Stanovování cílů a KPI kvality•       Řešení stížností...

Team Leader Kvality

Date
16/02/2023
Location
Sector
Job role
Branch
Náplň práce:•       Řízení kvality v rámci výrobního závodu•       Navrhování a revize specifikací pro produkty nebo procesy•       Účast na externích auditech ze strany zákazníků,...