Vedoucí pobočky | Elektrotechnický obor

date 04 01 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Central Bohemian Region, Příbram

  • Sector

    Electronic industry/Automation

  • Job role

    Middle and Top Management

  • Branch

    Praha, Vodičkova 1277/19

Description

Hledáme vedoucího se znalostmi v oblasti elektromateriálu, který má obchodního ducha a dokáže efektivně vést tým. Výborné vztahy s klienty a zaměstnanci jsou pro nás velmi důležité. Pojďte je s námi dále rozvíjet, pokud zastáváte podobné hodnoty.

Náplň práce:

Vedení provozu pobočky v Příbrami s důrazem na legislativní a interní předpisy.

Nastavování a dosahování regionální obchodní strategie s podporou obchodního ředitele.

Zajištění ekonomických ukazatelů a výsledků pobočky.

Rozvoj obchodních vztahů s klienty a spolupráce s obchodními zástupci.

Jednání s dodavateli a podpora zákaznických akcí.

Spolupráce s centrálou, logistikou a nákupem.

Reporting vedení společnosti.

Leadership, podpora kolektivu a zajištění denní komunikace v týmu.

Požadavky:

Vzdělání nebo praxe v elektrotechnickém oboru.

Obchodní a manažerské schopnosti.

Komunikační a vyjednávací dovednosti.

Zkušenost s vedením týmu.

Znalost práce na PC (MS Office), CRM a SAP - výhodou.

ŘP skupiny B - aktivní řidič.

Zájem o vzdělávání a učení se novým věcem.

Nabízíme:

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.

Služební automobil i pro soukromé účely.

25 dní dovolené.

Dodatečnou dovolenou za odpracované roky (až 6 týdnů).

Stravenky v hodnotě 130 Kč.

Benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení zdraví 6000 Kč ročně.

Roční finanční odměnu odpovídající 13. mzdě při splnění cílů firmy.

100% podporu a zájem ze strany společnosti a nadřízených.

Odměny za pracovní a životní jubilea.

Firemní akce akce, které stojí za řeč.

Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.

Další rozvoj formou školení a vzdělávání.

Po prvním roce příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč měsíčně.

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
04/01/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Hledáme vedoucího se znalostmi v oblasti elektromateriálu, který má obchodního ducha a dokáže efektivně vést tým. Výborné vztahy s klienty a zaměstnanci jsou pro nás velmi důležité....