VEDOUCÍ VÝROBY- ZAKÁZKOVÁ VÝROBY

date 25 04 2024
orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Liberec Region, Rudník

  • Sector

    Pharmaceutical

  • Job role

    Middle and Top Management

  • Branch

    Praha, Vodičkova 1277/19

Description

Hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY pro zakázkovou výrobu, který bude organizovat a řídit tým mistru a celkové výroby.

Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení výrobního týmu
Zajištění efektivního chodu výroby
Optimalizace výrobních procesů
Komunikace a spolupráce se zaměstnanci a ostatními odděleními
Koordinace a organizace práce
Řešení případných problémů a návrhy na zlepšení
Zabezpečení dodržování pracovních postupů a standardů

Požadujeme:

Zkušenosti ze zakázkové výroby
Praxi s vedením většího týmu
Technické znalosti v oblasti optimalizace výroby
Týmovost a komunikaci při práci s lidmi
Samostatnost a tah na branku
Flexibilitu a schopnost pracovat pod tlakem

Nabídka:

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní doba
Prostor pro seberealizaci a vzdělávání
Služební vůz a telefon i pro soukromé účely
Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy dle výsledků
Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání
25 dnů dovolené
Prostředí mimo korporát a tým, který je připraven vždy pomoci

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Date
25/04/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY pro zakázkovou výrobu, který bude organizovat a řídit tým mistru a celkové výroby.Náplň práce:Zodpovědnost za vedení výrobního týmuZajištění efektivního chodu...