ÚČETNÍ Brno

date 24 04 2024

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Moravia meridionale, Brno-Město

  • Settore

    Studi professionali e di consulenza

  • Ruolo

    Finance

  • Filiale

    Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Máte praxi na dané pozici, baví Vás i analyzování ekonomických dat. Excel, anglický jazyk popř. italský ovládáte na dobré úrovni? Pokud si odpovídáte na vše ano, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komplexní zodpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou a předpisy, účtování agendy majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů aj.
  • kompletní příprava měsíčních závěrek a příprava ročních závěrek
  • tvorba účetní metodiky, její soulad s platnými účetními předpisy a její implementace
  • analýzy ekonomických dat, příprava podkladů pro finanční plán, spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • v případě pověření jednání s finančními institucemi a úřady

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • praxe na pozici samostatné účetní či vedoucí obdobné pozici
  • komplexní znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
  • znalost daňových zákonů a souvisejících předpisů
  • praktické zkušenosti s komplexním finančním výkaznictvím
  • výborná znalost práce s PC (MS Office – především MS Excel)
  • (praktická komunikativní) znalost angličtiny
  • znalosti finančních procesů, controllingu, analýz

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v silné a stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • samostatnou a různorodou práci s možností odborného růstu
  • práce na plný úvazek
  • firemní notebook, 5 týdnů dovolení, bonusy...

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili