Cost planner (technicko-ekonomická pozice)

date 15 02 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Plzeň

  • Settore

    Industria automobilistica

  • Ruolo

    Project management/Tempi e metodi

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Co Vás čeká?!

  • pozice zasazená do HQ Operations – zaměření na ČR, Francii a další země
  • spolupráce s projektovými týmy – analýza nákladů technologického procesu a technických specifik projektu a návrhy na snížení nákladů
  • specifikace nákladů na nové výrobní projekty
  • vyhodnocení nákladů na nové projekty (po technické stránce)
  • tvorba a hodnocení akčního plánu
  • spolupráce s oddělení neustálého zlepšování na hodnocení jejich návrhů
  • podpora dalších oddělení v otázce technicko-ekonomické analýzy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pracovní pozici nebo v oblasti technického nákupu, designu, procesního engineeringu apod.
  • AJ – plynulá komunikace (B2/C1) – nadřízený v zahraničí + pozice je situována globálně
  • dobrá znalost Excel
  • výhodou bude znalost SAPu

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Plzeň
  • možnost 2x týdně home office
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • 13. mzda, osobní ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • odměna za odpracovaná léta
  • příspěvek na jazykové kurzy

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
15/02/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!pozice zasazená do HQ Operations – zaměření na ČR, Francii a další zeměspolupráce s projektovými týmy – analýza nákladů technologického procesu a technických specifik...