Financial Controller

date 30 04 2024

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Tachov

  • Settore

    Industria automobilistica

  • Ruolo

    Contabile/Banche/Finanza

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Hledáte práci, která Vám přinese každodenní výzvy v dynamickém a progresivním prostředí?

Jste odborníkem na finanční analýzy a chcete využít své dovednosti v rámci rostoucí společnosti?

Připojte se k nám a staňte se klíčovým hráčem ve finančním řízení, kde budete mít možnost aktivně přispívat ke zdokonalování procesů a strategií firmy!

Co Vás čeká:

·       příprava budgetu a analýza odchylek s cílem optimalizovat náklady a zvýšit efektivitu

·       kontrola nabídkových kalkulací

·       podpora CIP

·       kontrola, analýza a vyhodnocení finančních výsledků

·       ad-hoc reporty

Požadujeme:

·       orientaci v účetních výkazech

·       prokazatelné zkušenosti ve finančním sektoru

·       schopnost komunikace v AJ na denní bázi

·       schopnost strategického a koncepčního myšlení

Nabízíme:

·       motivující finanční ohodnocení dle zkušeností (70 - 80.000Kč/měs.)

·       spoluúčast na nových projektech

·       možnost občasné práce z domova

·       benefitní program

·       5 týdnů dovolené

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili