IT support

date 26 01 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Bor U Tachova

  • Settore

    Trasporti e logistica

  • Ruolo

    Information Technology

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Co Vás čeká?!

  • L1 support koncových uživatelů
  • zpracování help desk požadavků
  • instalace veškerého HW v kancelářích
  • aktualizace systémů, správa firemního softwaru
  • spolupráce mezi pobočkami
  • správa Active Directory
  • účast při zaváděních nových systémů, HW

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • předchozí praxe na pozici IT specialisty – alespoň 1 rok
  • znalost Active Directory, Windows serverů
  • komunikativní němčina – budete hovořit s kolegy ze zahraničí
  • ŘP sk. B

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Bor u Tachova
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost částečného home office
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nadstandartní dovolená + sick days
  • jazykové kurzy

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

IT support

Data
26/01/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!L1 support koncových uživatelůzpracování help desk požadavkůinstalace veškerého HW v kanceláříchaktualizace systémů, správa firemního softwaruspolupráce mezi pobočkamispráva...

IT architekt - možnost home office

Data
26/01/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!implementace a správa IT systémůnávrh nové IT architektury – automatizace opakujících se činnostíprogramování konceptu, testovací fáze, implementace do reálného...