Nákupčí | Výrobní závod

date 18 04 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Ústecký Kraj, Havraň

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Acquisti

  • Filiale

    Praha, Vodičkova 1277/19

Descrizione

Rozvíjejte své zkušenosti s nákupem pro výrobní závod v našem závodě, kde klademe důraz na týmovost a otevřenou komunikaci. Čeká na Vás pestrá práce, při které se nebudete nudit, kde můžete uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Náplň práce:

  • Nákup zboží a služeb dle platných interních předpisů a norem
  • Spolupráce při koordinaci výběrových řízení na služby a zboží
  • Vedení databáze objednávek, zajištění včasných dodávek od dodavatelů výrobního i nevýrobního materiálu a služeb
  • Zajišťování přepravy od dodavatelů
  • Kompletní příprava podkladů spolupráce s celní správou
  • Řešení případných logistických problémů a reklamací ve spolupráci s dodavateli
  • Zajišťování veškeré činnosti nákupu nových potencionálních projektů - zajišťování prototypů a vzorků s dokumentací o prvním vzorkování, organizování spuštění sériového náběhu komponentů atd.
  • Vedení databáze potencionálních dodavatelů a komunikace s potencionálními dodavateli
  • Pravidelný reporting, účast na inventurách, správa svěřené dokumentace.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Systematické vzdělávání
  • Otevřenou komunikaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadujeme:

  • VŠ, min. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 2 roky prokazatelné praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
  • Znalost čtení technické dokumentace a základní znalost technologických procesů
  • Znalost MRP principu
  • Znalost inventurních procesů a FIFO systému
  • Znalost základních celních pravidel
  • Základní znalost platných předpisů v mezinárodní přepravě
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Silné povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Velmi dobrá znalost obchodní korespondence
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Znalost MS Office
  • Povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
18/04/2024
Sede
Settore
Ruolo
Acquisti
Filiale
Rozvíjejte své zkušenosti s nákupem pro výrobní závod v našem závodě, kde klademe důraz na týmovost a otevřenou komunikaci. Čeká na Vás pestrá práce, při které se nebudete nudit, kde...