SAP specialista (m/ž)

date 25 02 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Plzeň

  • Settore

    Industria della ceramica

  • Ruolo

    Information Technology

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Náplň práce:

·       pro jednotlivé oblasti – DMS, QM, WF nebo logistické moduly SD, LE, MM, PP, WMS

·       provádění analýz a řešení požadavků v mezinárodním prostředí

·       hodnocení a navrhování procesních inovací

·       implementace nových postupů a úpravy systému podle schválených konceptů

·       podpora a další rozvoj aplikace SAP

·       práce na scénářích integrace

·       poskytování poradenství a školení uživatelů

Požadavky:

·       pokročilá znalost anglického jazyka, schopnost komunikovat na obchodní úrovni

·       praktické zkušenosti s používáním SAP v mezinárodním prostředí

·       zkušenosti s přizpůsobením a správou nejlépe dvou modulů SAP

·       řidičský průkaz skupiny B

Firma nabízí:

·       finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem (platové rozpětí 50 - 100.000 Kč/měs.)

·       pozice je vhodná i pro SAP KEY USERY ovládající jeden modul

·       možnost HOME OFFICE

·       individualizovaný adaptační plán

·       široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

·       možnost profesionálního a osobního rozvoje

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
25/02/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Náplň práce: ·       pro jednotlivé oblasti – DMS, QM, WF nebo logistické moduly SD, LE, MM, PP, WMS·       provádění analýz a řešení požadavků v mezinárodním prostředí·       hodnocení...