Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Vedoucí pobočky | Elektrotechnický obor

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Středočeský kraj, Příbram

  • Sektor

    Elektronický průmysl / Automatizace

  • Pracovní pozice

    Střední a vrcholový management

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Popis

Hledáme vedoucího se znalostmi v oblasti elektromateriálu, který má obchodního ducha a dokáže efektivně vést tým. Výborné vztahy s klienty a zaměstnanci jsou pro nás velmi důležité. Pojďte je s námi dále rozvíjet, pokud zastáváte podobné hodnoty.

Náplň práce:

Vedení provozu pobočky v Příbrami s důrazem na legislativní a interní předpisy.

Nastavování a dosahování regionální obchodní strategie s podporou obchodního ředitele.

Zajištění ekonomických ukazatelů a výsledků pobočky.

Rozvoj obchodních vztahů s klienty a spolupráce s obchodními zástupci.

Jednání s dodavateli a podpora zákaznických akcí.

Spolupráce s centrálou, logistikou a nákupem.

Reporting vedení společnosti.

Leadership, podpora kolektivu a zajištění denní komunikace v týmu.

Požadavky:

Vzdělání nebo praxe v elektrotechnickém oboru.

Obchodní a manažerské schopnosti.

Komunikační a vyjednávací dovednosti.

Zkušenost s vedením týmu.

Znalost práce na PC (MS Office), CRM a SAP - výhodou.

ŘP skupiny B - aktivní řidič.

Zájem o vzdělávání a učení se novým věcem.

Nabízíme:

Fixní mzdu a dosažitelné měsíční bonusy.

Služební automobil i pro soukromé účely.

25 dní dovolené.

Dodatečnou dovolenou za odpracované roky (až 6 týdnů).

Stravenky v hodnotě 130 Kč.

Benefitní program na zábavu, vzdělávání nebo posílení zdraví 6000 Kč ročně.

Roční finanční odměnu odpovídající 13. mzdě při splnění cílů firmy.

100% podporu a zájem ze strany společnosti a nadřízených.

Odměny za pracovní a životní jubilea.

Firemní akce akce, které stojí za řeč.

Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí.

Další rozvoj formou školení a vzdělávání.

Po prvním roce příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč měsíčně.

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa