Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

Servisní technik

Náplň práce:

  • Zajištění servisu chladících zařízení
  • Diagnostika a odstraňování vyhodnocených závad
  • Servisní cesty za zákazníky
  • Občasné udržování pohotovostí
  • Pravidelné preventivní, záruční prohlídky a revize
  • Zpětná hlášení o provedené práci a stavu technologií

Požadavky:

  • SŠ nebo vyučení v elektro oboru.
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat po svěřeném regionu.
  • Zkušenosti se servisem chladících či obdobných zařízení zásadní výhoda!
  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • Certifikace na F-plyny výhodou
  • Časová flexibilita
  • Jaro, podzim – občasné noční směny – revize u velkých zákazníků, finančně kompenzováno.
  • Možnost práce v rámci pohotovosti (cca jeden týden v měsíci)

Firma nabízí:

  • Inovativní pracovní prostředí s otevřeností k názorům a novým nápadům
  • Odpovídající mzdové ohodnocení včetně variabilní složky mzdy a příplatků
  • Přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy
  • Pravidelná odborná školení a rozvoj
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Služební automobil
    Příspěvek na dovolenou, životní pojištění, stravování, úrazové pojištění a další benefity.