Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

Inženýr zákaznické/projektové kvality

Co Vás čeká?

  • přímá komunikace se zákazníky automobilových značek
  • zastřešování zákaznických reklamací, 8D reporty
  • různorodé činnosti od podpory běhu projektu ve výrobě po setkání se zákazníkem při řešení neshod
  • proaktivní komunikace s odděleními napříč závodem
  • operativní zajištění požadavků na výrobek a na proces výroby v oblasti jakosti
  • spoluúčast při přípravě kontrolních plánů a návodek
  • aktivní účast při auditech

Požadujeme:

  • SŠ technické vzdìlání
  • zkušenosti v oblasti kvality - min. 2 roky v oblasti zákaznické nebo interní kvality
  • praxe v automotive bude výhodou
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – B1/B2
  • ochota cestovat 1x měsíčně za německými zákazníky

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 13. mzda
  • věrnostní odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • kvartální bonusy, pololetní příspěvky