Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

Operátor skladu/řidič

Požadujeme:

 ●  znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v technickém oboru výhodou (není podmínkou)
 ●  pečlivost, spolehlivost a ochota pomoci
 ●  ŘP skupiny B

Nabídka:

 ●  práce na hlavní pracovní poměr (nástup ihned do kmenového stavu)
 ●  pracovní doba: pondělí – pátek, bez víkendů
 ●  odpovídající mzdové ohodnocení - fixní plat, měsíční odměny
 ●  zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění)
 ●  pravidelná technická školení
 ●  možnost kariérního postupu
 ●  samostatná práce s možností uplatnit všechny získané znalosti a dovednosti
 ●  práce v přátelském a profesionálním kolektivu
 ●  možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti

Pracovní náplň:

 ●  práce se čtečkou - příjem, zakládání a výdej zboží ve skladu
 ●  příprava objednávek pro zákazníky pobočky a e-shopu
 ●  asistovaný prodej zboží a technická podpora zákazníkům na pobočce
 ●  rozvoz zboží k zákazníkům

Poznámka:

V případě zájmu žádáme o zaslání Vašeho životopisu