Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Zapomenuté heslo

Žádáte o :

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ KVALITY - PLZEŇ

Co Vás čeká:

  • telefonická a emailová komunikace se zákazníky
  • budete zpracovávat zákaznické reklamace, spolupracovat na stanovení nápravných a preventivních opatřeních.
  • budete spolupracovat při interně nalezených chybách ve výrobě a také při auditech.
  • při zákaznických reklamacích způsobených chybou dodavatele budete úzce spolupracovat s kolegy z dodavatelské kvality.
  • v rámci svého projektu budete vytvářet dokumentaci jako např. kontrolní plány, uvolnění prvního kusu, kontrolní návodky apod.
  • běžně budete používat systém SAP, Excel, Outlook, Power Point.

Požadujeme:

  • Pokud nemáte žádnou praxi, požadujeme ukončené bakalářské nebo inženýrské studium technického směru a chuť se učit nové věci. Zkušenosti v oblasti kvality jsou výhodou, a v tom případě není nutné vysokoškolské vzdělání, ale stačí středoškolské.
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalosti nástrojů kvality z výrobní automotive společnosti velkou výhodou

A nabídka pro Vás!

  • Podporu a vstřícnost našeho sehraného týmu. Na veškeré činnosti Vás zaučí zkušení kolegové
  • Pracovní doba je pružná
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Cafeterii Sodexo
  • Vánoční odměna – 13. plat!