Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

ŠIČKA - 29000 Kč, ranní/odpolední nebo pouze noční

date 11 07 2023

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Jihočeský kraj, Strakonice

  • Sektor

    Výrobní

  • Pracovní pozice

    Výroba / Provoz

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Co Vás čeká?!

  • šití a obšívání kobercových dílů do interiérů automobilů

Požadujeme:

  • předchozí praxe na pozici šičky či vyučení v oboru
  • ochota pracovat ve směnném provozu:
    • ranní a odpolední (pondělí-pátek, 8 hodin)
    • pouze noční (pondělí-pátek, 8 hodin)
    • zaměstnanec si může vybrat dle svých požadavků

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Strakonice
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • věrnostní odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • kvartální bonusy, pololetní příspěvky

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa