Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Controller - junior

date 30 08 2023

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Bor

  • Sektor

    Automobilový průmysl

  • Pracovní pozice

    Účetnictví/Bankovnictví/Finance

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Co Vás čeká?!

  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • spolupráce na přípravě rozpočtů
  • tvorba pravidelných reportů, analýz nebo kalkulací
  • hodnocení měsíčních nákladů a návrhy na jejich redukci
  • oceňování zásob materiálu a vlastní výroby
  • analýza dalších ekonomických ukazatelů

Požadujeme:

  • min. maturita v ekonomickém oboru
  • předchozí praxe v oblasti podnikových financí min. 1 rok
  • ANGLIČTINA nebo NĚMČINA na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, SVYHLEDAT, analytické nástroje)
  • ŘP sk. B

A nabídka pro Vás!

  • místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra (výrobní zóna Kostelec)
  • 25 dní dovolené
  • 13. mzda
  • věrnostní odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • kvartální bonusy, pololetní příspěvky

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa