Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Technik NDT

date 24 03 2023

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha - Západ

  • Sektor

    Letecké/letecké/námořní společnosti

  • Pracovní pozice

    Kontrola kvality

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Náplň práce:

  • Provádění testů a zkoušek pro vyhodnocování kvality materiálů
  • Obsluha měřících přístrojů
  • Vedení dokumentace k provedeným zkouškám a vystavování kontrolních protokolů
  • Spolupráce na modernizaci zařízení a zvýšení efektivnosti pracovních postupů
  • Kontrola provádění zkoušek podle IMS dokumentů

Požadujeme:

  • Znalost NTD metod a praxe na podobné pozici
  • Orientace v pracovních postupech, předpisech a normách
  • AJ - základní (schopnost číst v tech. dokumentaci)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Kafeterie
  • Dotované stravování
  • K fixní mzdě i finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijko Stravenky/Příspěvek na stravování
  • Zkrácená pracovní doba a další benefity

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa