ÚČETNÍ SPECIALISTA

date 24 09 2023

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Plzeň

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Finance

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Co Vás čeká?!

  • Budete se specializovat na konkrétní úsek v oblasti účetnictví – např. zpracování a účtování cestovních výdajů, daň z příjmu a DPH
  • Budete kontrolovat např. faktury se systémem
  • Úzká komunikace s kolegy v zahraničí v případě nesrovnalostí
  • Budete archivovat účetní doklady

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • Praxi na obdobné pozici
  • Dobrou znalost německého jazyka – každodenní komunikace s kolegy
  • Znalost práce v programu pro výpočet cestovních výdajů (SAP Concur/SAP PR05 velkou výhodou)
  • Orientaci v problematice cestovních náhrad
  • Důslednost, schopnost organizování a plánování si práce

A nabídka pro Vás!

  •  místo pracoviště Plzeň
  •  25 dnů dovolené
  •  Flexibilní pracovní dobu
  •  Možnost popř. i částečného úvazku
  •  Možnost  využívat i Home office
  •  Čtvrtletní a roční odměny
  •  Příspěvek na penzijní pojištění
  •  Volnočasové benefity (cafeterie)
  •  Dotované stravování
  •  Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Accountant Analyst

Data
09/04/2024
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Ostrov u Stříbra
Settore
Ruolo
Finance
Filiale
Co Vás čeká:·        Tvorba účetních závěrek a pravidelná hlášení·        Kontrola správnosti účtování·        Spolupráce na interních a externích auditech·        Příprava podkladů pro...

Finanční ředitel

Data
27/02/2023
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Domažlice
Settore
Ruolo
Finance
Filiale
Náplň práce:• Komplexní zodpovědnost za veškeré finanční záležitosti (controlling, účetnictví apod.) střední výrobní společnosti• Analýza klíčových údajů, příprava zpráv, reportů•...