ÚČETNÍ SPECIALISTA

date 24 09 2023

orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Plzeň

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Financial services / Wealth management

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

The job offer is not available

Description

Co Vás čeká?!

  • Budete se specializovat na konkrétní úsek v oblasti účetnictví – např. zpracování a účtování cestovních výdajů, daň z příjmu a DPH
  • Budete kontrolovat např. faktury se systémem
  • Úzká komunikace s kolegy v zahraničí v případě nesrovnalostí
  • Budete archivovat účetní doklady

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • Praxi na obdobné pozici
  • Dobrou znalost německého jazyka – každodenní komunikace s kolegy
  • Znalost práce v programu pro výpočet cestovních výdajů (SAP Concur/SAP PR05 velkou výhodou)
  • Orientaci v problematice cestovních náhrad
  • Důslednost, schopnost organizování a plánování si práce

A nabídka pro Vás!

  •  místo pracoviště Plzeň
  •  25 dnů dovolené
  •  Flexibilní pracovní dobu
  •  Možnost popř. i částečného úvazku
  •  Možnost  využívat i Home office
  •  Čtvrtletní a roční odměny
  •  Příspěvek na penzijní pojištění
  •  Volnočasové benefity (cafeterie)
  •  Dotované stravování
  •  Jazykové kurzy přímo na pracovišti a zdarma

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

Accountant Analyst

Date
09/04/2024
Location
Czech Republic, Plzeň Region, Ostrov u Stříbra
Sector
Job role
Branch
Co Vás čeká:·        Tvorba účetních závěrek a pravidelná hlášení·        Kontrola správnosti účtování·        Spolupráce na interních a externích auditech·        Příprava podkladů pro...

Finanční ředitel

Date
27/02/2023
Location
Czech Republic, Plzeň Region, Domažlice
Sector
Job role
Branch
Náplň práce:• Komplexní zodpovědnost za veškeré finanční záležitosti (controlling, účetnictví apod.) střední výrobní společnosti• Analýza klíčových údajů, příprava zpráv, reportů•...