Logistik

date 01 08 2023

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Plzeň

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Logistica/Magazzino

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Co Vás čeká?!

·         specifikace požadavků na nákup materiálu a služeb

·         osobní přebírky komponentů u dodavatelů – většina v rámci Plzně či okolí

·         naskladnění a vyskladnění materiálu a náhradních dílů

·         inventarizace, správa dat v interním systému

Požadujeme:

·         SŠ vzdělání

·         angličtina nebo němčina na mírně komunikativní úrovni – komunikace s dodavateli

·         ŘP sk. B – aktivní řidič

·         předchozí praxe na obdobné pozici – logistika, operativní nákup

·         znalost MS Office – především Excel

A nabídka pro Vás!

·         místo výkonu práce: Plzeň

·         5 týdnů dovolené

·         4 dny sick days

·         bez zaznamenávání docházky – flexibilní pracovní doba

·         stravenky

·         2x roční prémie

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

DISPONENT/-KA LOGISTIKY - PLZEŇ

Data
07/03/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!Plánovat přepravu ve spolupráci se speditéremVytvářet cenové kalkulace dopravného a balného pro vyvážené zbožíKomunikovat s mezinárodními dodavateliOvěřovat fakturace,...

Vedoucí interní logistiky

Data
21/12/2023
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Bor U Tachova
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!kompletní odpovědnost za interní logistiku v jednom závoduvedení většího počtu lidí (cca 60 lidí – napřímo 3 team leadeři)možnost připravit, naplánovat a implementovat lean...