Logistik

date 01 08 2023

orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Plzeň

  • Sector

    Manufacturing

  • Job role

    Logistics / Warehousing

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

The job offer is not available

Description

Co Vás čeká?!

·         specifikace požadavků na nákup materiálu a služeb

·         osobní přebírky komponentů u dodavatelů – většina v rámci Plzně či okolí

·         naskladnění a vyskladnění materiálu a náhradních dílů

·         inventarizace, správa dat v interním systému

Požadujeme:

·         SŠ vzdělání

·         angličtina nebo němčina na mírně komunikativní úrovni – komunikace s dodavateli

·         ŘP sk. B – aktivní řidič

·         předchozí praxe na obdobné pozici – logistika, operativní nákup

·         znalost MS Office – především Excel

A nabídka pro Vás!

·         místo výkonu práce: Plzeň

·         5 týdnů dovolené

·         4 dny sick days

·         bez zaznamenávání docházky – flexibilní pracovní doba

·         stravenky

·         2x roční prémie

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers

DISPONENT/-KA LOGISTIKY - PLZEŇ

Date
07/03/2024
Location
Sector
Job role
Branch
Co Vás čeká?!Plánovat přepravu ve spolupráci se speditéremVytvářet cenové kalkulace dopravného a balného pro vyvážené zbožíKomunikovat s mezinárodními dodavateliOvěřovat fakturace,...

Vedoucí interní logistiky

Date
21/12/2023
Location
Czech Republic, Plzeň Region, Bor U Tachova
Sector
Job role
Branch
Co Vás čeká?!kompletní odpovědnost za interní logistiku v jednom závoduvedení většího počtu lidí (cca 60 lidí – napřímo 3 team leadeři)možnost připravit, naplánovat a implementovat lean...