Operátor skladu/řidič

date 11 08 2023
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Moravskoslezský Kraj, Ostrava-Moravská Ostrava

  • Settore

    Industria elettronica/Automazione

  • Ruolo

    Logistica/Magazzino

  • Filiale

    Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava-Hrabová

Descrizione

Požadujeme:

 ●  znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v technickém oboru výhodou (není podmínkou)
 ●  pečlivost, spolehlivost a ochota pomoci
 ●  ŘP skupiny B

Nabídka:

 ●  práce na hlavní pracovní poměr (nástup ihned do kmenového stavu)
 ●  pracovní doba: pondělí – pátek, bez víkendů
 ●  odpovídající mzdové ohodnocení - fixní plat, měsíční odměny
 ●  zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění)
 ●  pravidelná technická školení
 ●  možnost kariérního postupu
 ●  samostatná práce s možností uplatnit všechny získané znalosti a dovednosti
 ●  práce v přátelském a profesionálním kolektivu
 ●  možnost pracovat v úspěšné a stabilní společnosti

Pracovní náplň:

 ●  práce se čtečkou - příjem, zakládání a výdej zboží ve skladu
 ●  příprava objednávek pro zákazníky pobočky a e-shopu
 ●  asistovaný prodej zboží a technická podpora zákazníkům na pobočce
 ●  rozvoz zboží k zákazníkům

Poznámka:

V případě zájmu žádáme o zaslání Vašeho životopisu

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
11/08/2023
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Požadujeme: ●  znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v technickém oboru výhodou (není podmínkou) ●  pečlivost, spolehlivost a ochota pomoci ●  ŘP skupiny BNabídka: ●  práce...