Procesní inženýr - vstřikování plastů

date 19 04 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Ústecký Kraj, Most

  • Settore

    Industria automobilistica

  • Ruolo

    Information Technology

  • Filiale

    Praha, Vodičkova 1277/19

Descrizione

Náplň práce:

  • sledování, kontrola a zavádění procesních parametrů
  • vyhodnocování a optimalizace KPI
  • návrh opatření ke zlepšování výrobních procesů (zmetkovitost, prostoje)
  • podílí se na tvorbě layoutů, kapacitních studií
  • spolupracuje s dodavateli výrobních strojů, zařízení, nástrojů, forem atd.
  • podílí se na procesu výběru dodavatelů strojů, zařízení a nástrojů
  • spolupracuje při analýzách chyb zjištěných v průběhu ověřovacích sérií a zkouškách ze sériové výroby, navrhuje opatření na jejich odstranění

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost procesu vstřikování plastů
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce v MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
  • schopnost analýzy a řešení technických problémů

Co nabízíme:

  • Konkurenční mzdu dle zkušeností a znalostí kandidáta
  • Příležitost k růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu s fondem 37,5 h týdně
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Stravenky / Stravenkový paušál
  • Flexipasy za docházku až do výše 16.000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní pojištění 5% ze základní mzdy po roce

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Dovolená 5 týdnů

Bonusy/prémie

Možnost občasné práce z domova

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
19/04/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Náplň práce:sledování, kontrola a zavádění procesních parametrůvyhodnocování a optimalizace KPInávrh opatření ke zlepšování výrobních procesů (zmetkovitost, prostoje)podílí se na tvorbě...