Senior Inženýr zákaznické kvality

date 15 09 2023
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Středočeský Kraj, Beroun

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Qualità

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Náplň práce:

•       Kontrola dodržování výrobních norem

•       Koordinace směnových auditorů kvality (metodické vedení)

•       Stanovování cílů a KPI kvality

•       Řešení stížností zákazníků, správa reklamací, práce na preventivních a nápravných opatřeních

•       Školení operátorů, práce na auditech

•       Prezentace výsledků kvality

•       Práce s dokumentací kvality, kontrolními plány, kartami, celkovými plány kvality

•       Zlepšování procesů kvality, optimalizace

•       Účast na zákaznických a certifikačních auditech

•       Účast na implementaci výroby nových projektů

Požadavky:

•       SŠ/VŠ vzdělání – ideálně elektrotechnického směru (není podmínkou)

•       Prokazatelná praxe v oboru kvality ve výrobní společnosti (automotive výhodou)

•       Znalost nástrojů kvality - FMEA, kontrolní plán, PPAP, QRQC, 8D, 5 PROČ, KAIZEN

•       Zkušenosti v oblasti ISO 9001: 2015 nebo IATF 16949

•       Znalost MS Office, SAP

•       Zkušenosti s interními audity

•       Komunikativní znalost angličtiny nutností (pravidelná komunikace Francie/Holandsko) + čeština

•       Čtení technické dokumentace

•       Řidičský průkaz a ochota cestovat až 5% (nárazově)

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
15/09/2023
Sede
Settore
Ruolo
Qualità
Filiale
Náplň práce:•       Kontrola dodržování výrobních norem•       Koordinace směnových auditorů kvality (metodické vedení)•       Stanovování cílů a KPI kvality•       Řešení stížností...

Team Leader Kvality

Data
16/02/2023
Sede
Settore
Ruolo
Qualità
Filiale
Náplň práce:•       Řízení kvality v rámci výrobního závodu•       Navrhování a revize specifikací pro produkty nebo procesy•       Účast na externích auditech ze strany zákazníků,...