SPECIALISTA – OBLAST ENERGETICKÝ MANAGEMENT

date 15 03 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Holýšov

  • Settore

    Industria automobilistica

  • Ruolo

    Facility/Manutenzione/Pulizie/Baby-sitter/Badanti

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Co Vás čeká?!

  • Účast na konferencích a jednáních společnosti v rámci energetického managementu
  • Zajištění kontinuálních dodávek všech energií pro výrobní závod (elektřina, zemní plyn, voda, technické plyny, LTO) včetně objednávek, kontroly dodávek, spolupráce s odd. nákupu při výběru nových dodavatelů
  • Pravidelné revize a kontroly všech zařízení Energocenter
  • Řízení a kontrola v systému Energis
  • Řízení a spolupráce na projektech týkajících se energetické oblasti při rozšiřování závodu
  • Vedení přesných přehledů spotřeb, evidence revizí a pravidelné údržby
  • Zajišťování okamžitých oprav a odstraňování poruch a havárií

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Výborná znalost anglického jazyka – každodenní komunikace
  • Průkaz řidiče VZV výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

A nabídka pro Vás!

  • Místo pracoviště – Plzeň – jih (Holýšovsko)
  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu a penzijní spoření
  • Flexibilní časové konto
  • Závodní stravování

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Team leader technického odd. - údržba

Data
29/04/2024
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Bor U Tachova
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!vedení týmu údržby – 30 podřízenýchrozdělení práce, plánování směn, vytížení pracovišťkontrola odvedené prácezodpovědnost za technický stav strojního zařízenírevize strojů –...

Vedoucí pracovník údržby

Data
26/03/2024
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Ostrov u Stříbra
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká:·        Zajištění plynulého provozu výroby·        Zastřešení údržby pro dva závody·        Analýza neplánovaných oprav·        Zajištění náhradních dílů·        Spolupráce...

Data
15/03/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!Účast na konferencích a jednáních společnosti v rámci energetického managementuZajištění kontinuálních dodávek všech energií pro výrobní závod (elektřina, zemní plyn, voda,...