Testing Engineer

date 26 03 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Plzeň 26

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Ingegneria/Progettazione

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Náplň práce:

  • Samostatné testování produktů v laboratoři
  • Vypracování reportů o výsledcích testu
  • Návrh testovacích přípravků, změn v testech
  • Podávání zlepšovacích návrhů pro větší efektivitu testů, snížení nákladů apod.
  • Komunikace s dodavateli testovacích technologií

Požadavky:

  • SŠ/VŠ elektrotechnická
  • Ideálně 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Vyhláška 50/78 (NV 194/2022) §5 – pokud není platná, obnovíme
  • AJ na komunikativní úrovni (B1/B2) – denní využití

Firma nabízí:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 13. mzda
  • Náborový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafeteria benefit systém
  • Příspěvek na odborné a jazykové vzdělávání

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
26/03/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Náplň práce:Samostatné testování produktů v laboratořiVypracování reportů o výsledcích testuNávrh testovacích přípravků, změn v testechPodávání zlepšovacích návrhů pro větší efektivitu...

Systémový koordinátor

Data
19/04/2023
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Plzeň
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!·         dohled nad oblastí continuous improvement (neustálé zlepšování) - vytváření standardů, koordinace změnového řízení·         analýza procesních úkonů ve výrobě,...