VEDOUCÍ ÚDRŽBY - STŘÍBRSKO

date 24 04 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Stříbro

  • Settore

    Industrie altre

  • Ruolo

    Facility/Manutenzione/Pulizie/Baby-sitter/Badanti

  • Filiale

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Descrizione

Co Vás čeká?!

  • Vedení části údržby po mechanické stránce
  • Zodpovědnost za technický stav budovy areálu, správa revizí
  • Zodpovědnost za plány údržby
  • Pomáhat při zavádění a údržby systému včetně provádění interních auditů
  • Zodpovědnost za nákup materiálu v rámci oddělení údržby – mechanická zařízení, náhradní díly, spotřební materiál

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Min 4 roky praxe ve výrobním či průmyslovém odvětví
  • Manažerské/vedoucí zkušenosti vítány
  • Zkušenost s designováním technického řešení strojního zařízení
  • Znalost pneumatiky, hydrauliky a automatizace
  • Orientace v elektro prostředí výhodou
  • Mírná až střední znalost AJ – schopnost porozumět a částečně se domluvit
  • Vynikající komunikační dovednosti, smysl pro detail, flexibilní přístup k práci

A nabídka pro Vás!

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní a docházkový bonus
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • + další zajímavé benefity

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
24/04/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!Vedení části údržby po mechanické stránceZodpovědnost za technický stav budovy areálu, správa revizíZodpovědnost za plány údržbyPomáhat při zavádění a údržby systému včetně...

Specialista údržby

Data
09/01/2024
Sede
Repubblica Ceca, Plzeňský Kraj, Ostrov u Stříbra
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!udržování a implementace částí TPM procesu (Total Productive Maintenance)zaškolení výrobních dělníků, údržby a dalších odd. na tuto metoduspolupráce při plánování...

Údržbář

Data
09/01/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Co Vás čeká?!zodpovědnost za údržbu strojů a strojního zařízeníspolupráce na údržbě robotů, PLC linek (nemusí být předchozí praxe, proškolí)zajištění údržby závoduprovádění pravidelných...