VEDOUCÍ VÝROBY- ZAKÁZKOVÁ VÝROBY

date 25 04 2024
orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Repubblica Ceca, Liberecký Kraj, Rudník

  • Settore

    Industria farmaceutica

  • Ruolo

    Middle e Top Management

  • Filiale

    Praha, Vodičkova 1277/19

Descrizione

Hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY pro zakázkovou výrobu, který bude organizovat a řídit tým mistru a celkové výroby.

Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení výrobního týmu
Zajištění efektivního chodu výroby
Optimalizace výrobních procesů
Komunikace a spolupráce se zaměstnanci a ostatními odděleními
Koordinace a organizace práce
Řešení případných problémů a návrhy na zlepšení
Zabezpečení dodržování pracovních postupů a standardů

Požadujeme:

Zkušenosti ze zakázkové výroby
Praxi s vedením většího týmu
Technické znalosti v oblasti optimalizace výroby
Týmovost a komunikaci při práci s lidmi
Samostatnost a tah na branku
Flexibilitu a schopnost pracovat pod tlakem

Nabídka:

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní doba
Prostor pro seberealizaci a vzdělávání
Služební vůz a telefon i pro soukromé účely
Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy dle výsledků
Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání
25 dnů dovolené
Prostředí mimo korporát a tým, který je připraven vždy pomoci

Il presente annuncio è rivolto ad entrambi i sessi ai sensi della legge 903/77. Per candidarsi al presente annuncio i candidati dovranno inviare il proprio Cv affinché siano inseriti all’interno della nostra banca dati. La presenza del candidato all’interno del database comporta che il CV potrà essere utilizzato da Orienta anche per future selezioni, le quali saranno comunicate anche tramite email. Per garantire una maggior tutela agli interessati, accedendo alla propria area riservata sarà possibile gestire i propri consensi privacy nonché effettuare autonomamente la richiesta di cancellazione dei propri dati. Candidandosi a questo annuncio si accetta quanto sopra e si dichiara di aver visionato l'informativa Privacy presente sul sito

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili

Data
25/04/2024
Sede
Settore
Ruolo
Filiale
Hledáme VEDOUCÍHO VÝROBY pro zakázkovou výrobu, který bude organizovat a řídit tým mistru a celkové výroby.Náplň práce:Zodpovědnost za vedení výrobního týmuZajištění efektivního chodu...