Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Nákupčí | Výrobní závod

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Ústecký kraj, Havraň

  • Sektor

    Výrobní

  • Pracovní pozice

    Nákup/obstarávání

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Popis

Rozvíjejte své zkušenosti s nákupem pro výrobní závod v našem závodě, kde klademe důraz na týmovost a otevřenou komunikaci. Čeká na Vás pestrá práce, při které se nebudete nudit, kde můžete uplatnit své dosavadní zkušenosti.

Náplň práce:

  • Nákup zboží a služeb dle platných interních předpisů a norem
  • Spolupráce při koordinaci výběrových řízení na služby a zboží
  • Vedení databáze objednávek, zajištění včasných dodávek od dodavatelů výrobního i nevýrobního materiálu a služeb
  • Zajišťování přepravy od dodavatelů
  • Kompletní příprava podkladů spolupráce s celní správou
  • Řešení případných logistických problémů a reklamací ve spolupráci s dodavateli
  • Zajišťování veškeré činnosti nákupu nových potencionálních projektů - zajišťování prototypů a vzorků s dokumentací o prvním vzorkování, organizování spuštění sériového náběhu komponentů atd.
  • Vedení databáze potencionálních dodavatelů a komunikace s potencionálními dodavateli
  • Pravidelný reporting, účast na inventurách, správa svěřené dokumentace.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Možnost seberealizace
  • Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Systematické vzdělávání
  • Otevřenou komunikaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED nebo dle dohody.

Požadujeme:

  • VŠ, min. SŠ technického nebo ekonomického směru
  • 2 roky prokazatelné praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
  • Znalost čtení technické dokumentace a základní znalost technologických procesů
  • Znalost MRP principu
  • Znalost inventurních procesů a FIFO systému
  • Znalost základních celních pravidel
  • Základní znalost platných předpisů v mezinárodní přepravě
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Silné povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Velmi dobrá znalost obchodní korespondence
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Znalost MS Office
  • Povědomí zákaznického přístupu, organizační schopnosti, strategický přístup a schopnost analytického myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa