Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Procesní inženýr - vstřikování plastů

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Ústecký kraj, Most

  • Sektor

    Automobilový průmysl

  • Pracovní pozice

    Technologie/IT

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Popis

Náplň práce:

  • sledování, kontrola a zavádění procesních parametrů
  • vyhodnocování a optimalizace KPI
  • návrh opatření ke zlepšování výrobních procesů (zmetkovitost, prostoje)
  • podílí se na tvorbě layoutů, kapacitních studií
  • spolupracuje s dodavateli výrobních strojů, zařízení, nástrojů, forem atd.
  • podílí se na procesu výběru dodavatelů strojů, zařízení a nástrojů
  • spolupracuje při analýzách chyb zjištěných v průběhu ověřovacích sérií a zkouškách ze sériové výroby, navrhuje opatření na jejich odstranění

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost procesu vstřikování plastů
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce v MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti
  • schopnost analýzy a řešení technických problémů

Co nabízíme:

  • Konkurenční mzdu dle zkušeností a znalostí kandidáta
  • Příležitost k růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu s fondem 37,5 h týdně
  • Dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • Stravenky / Stravenkový paušál
  • Flexipasy za docházku až do výše 16.000 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijní pojištění 5% ze základní mzdy po roce

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování

Dovolená 5 týdnů

Bonusy/prémie

Možnost občasné práce z domova

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa