Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

QUALITY MANAGER

date 24 09 2023

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Plzeňský kraj, Stříbro

  • Sektor

    Potravinářský průmysl

  • Pracovní pozice

    Kontrola kvality

  • Pobočka

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

Pracovní nabídka není k dispozici

Popis

Co Vás čeká?!

  • zodpovědnost za celou kvalitu v závodu – vedení menšího týmu
  • podílení se na zákaznických i dodavatelských reklamacích
  • organizace a provádění interních auditů
  • kontrola kvalitativních ukazatelů a stanovení kritických bodů
  • certifikace ISO 9001 a HACCP, BRC
  • spolupráce při nastavení kvalitativních požadavků nových výrobků nebo modifikacích stávajících
  • implementace nápravných opatření ve výrobě
  • specifikace kontrolních činností a dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti kvality v potravinářském nebo obalovém průmyslu min 3roky
  • zkušenosti s vedením lidí (alespoň menší tým)
  • znalost ISO 9001 a HACCP, zkušenosti s audity
  • alespoň základní orientace v ERP SAP
  • AJ na komunikativní úrovni
  • leadership skills, zodpovědnost, analytické schopnosti

A nabídka pro Vás!

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní a docházkový bonus
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • + další zajímavé benefity

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa