QUALITY MANAGER

date 24 09 2023

orienta
Offer details
  • Location

    Czech Republic, Plzeň Region, Stříbro

  • Sector

    Food Industry

  • Job role

    Quality Control

  • Branch

    Plzeň, Klatovská tř. 6, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí

The job offer is not available

Description

Co Vás čeká?!

  • zodpovědnost za celou kvalitu v závodu – vedení menšího týmu
  • podílení se na zákaznických i dodavatelských reklamacích
  • organizace a provádění interních auditů
  • kontrola kvalitativních ukazatelů a stanovení kritických bodů
  • certifikace ISO 9001 a HACCP, BRC
  • spolupráce při nastavení kvalitativních požadavků nových výrobků nebo modifikacích stávajících
  • implementace nápravných opatření ve výrobě
  • specifikace kontrolních činností a dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti kvality v potravinářském nebo obalovém průmyslu min 3roky
  • zkušenosti s vedením lidí (alespoň menší tým)
  • znalost ISO 9001 a HACCP, zkušenosti s audity
  • alespoň základní orientace v ERP SAP
  • AJ na komunikativní úrovni
  • leadership skills, zodpovědnost, analytické schopnosti

A nabídka pro Vás!

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Věrnostní a docházkový bonus
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexipass
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • + další zajímavé benefity

This announcement is aimed at both sexes according to the 903/77. To apply for this opportunity, candidates must send their CV to be included in our database. Once the candidate is present in the database, their CV can also be used by Orienta for future job openings, which will also be communicated via email. To ensure greater protection for interested candidates, it will be possible to manage your consent of privacy as well as an independent request for the cancellation of your data sharing. By applying to this announcement, you accept the above mentioned and declare that you have accepted the Privacy Policy on the website

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers