Najít práci s Orienta Czech

Cerca lavoro

Seřizovač/Operátor CNC | Přesné stroje

Přejít na nabídky práce

orienta
Podrobnosti o nabídce
  • Místo

    Česká republika, Hlavní město Praha, Liberec

  • Sektor

    Výrobní

  • Pracovní pozice

    Výroba / Provoz

  • Pobočka

    Praha, Vodičkova 1277/19

Popis

Hledáme zkušené seřizovače/operátory CNC přesných strojů. Pokud máte minimálně dva roky zkušenosti s CNC stroji, jste velmi precizní a umíte s měřidly, rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce.

Náplň práce:

- Seřizování/obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka) - Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku na špičkových CNC strojích - Práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů - Kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly - Seřizování strojů a tvorba seřizovacích a technologických postupů - Trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů.

Nabízíme:

- Vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami - Práce na základě moderních standardů v optoelektronice - Nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště - Spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty - Účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění - Základní mzda 32 – 40 000 Kč (zařazení do kvalifikačních tříd dle znalostí) + bonusy/prémie - 5 týdnů dovolené - Věrnostní program Flexi Sodexo Pass - Sodexo Gastro Card – hodnota stravného 150,- Kč/směnu – 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel - Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma - Příspěvek na penzijní připojištění - Rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie - Vzdělávací kurzy a školení.

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru - Výborná znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768, - Znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování) - Znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.) - Aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání - Trpělivost, zodpovědnost, pracovitost - Dobrý zrak, jemná motorika - Ochota práce ve dvou směnném provozu - Znalost seřizování a práce s přesnými díly v řádech tisícin milimetru výhodou - Znalost řídicích systémů Siemens, Smooth (Mazak) výhodou.

Toto oznámení je zaměřeno na obě pohlaví podle 903/77. Chcete-li se ucházet o tuto příležitost, musí uchazeči zaslat svůj životopis, aby byl zařazen do naší databáze. Jakmile je kandidát evidován v databázi, může Orienta tento životopis použít i pro budoucí volná pracovní místa, která vám budou zaslána e-mailem. Pro zajištění větší ochrany kandidátů bude možné spravovat váš profil s vaším souhlasem i nezávislou žádostí o zrušení vašich údajů pro sdílení. Tím, že se potvrdíte toto oznámení, přijímáte výše uvedené a prohlašujete, že jste ho četli a rozumíte mu. Zásady ochrany osobních údajů na webových stránkách

Více informací

Typ smlouvy
Stálé zaměstnání

Mapa